BİZ KİMİZ

AİLEMİZ

Bedirhan Sezer( Oyuncu / Yönetmen )

     İstanbul Fatih’te doğdu. İstanbul Gelişim Üniversitesi Radyo ve Televizyon programcılığı, Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünü 2017’de başarılı bir şekilde bitirdi. Okul zamanın da üç kısa filmin yönetmenliğini ve senaristliğini yaptı. Bir kısa filmin ise görüntü yönetmenliğini üstlendi. Çeşitli kanallarda ve dizilerde reji görevinde bulundu. Çeşitli tiyatro oyunlarında reklam filmlerinde, bağımsız filmlerinde ve dizilerde rol aldı. Çektiği ve oynadığı işler çeşitli mecralarda ödüle layık görüldü. Şu anda İstanbul Aydın Üniversitesi GSF Drama ve Oyunculuk bölümü ‘nde okumakta ve Kumbaracı50’de halen asistan olarak çalışmakta. 2018’de İlk Sanat Tiyatro topluluğunu kurdu.

Ubeydullah Gül ( Oyuncu )

    Bursa İnegöl’de doğdu.İlkokul ve lise’yi doğduğu şehirde tamamladı. Lise döneminde çeşitli  tiyatro topluluklarında görev aldı. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm ve Animasyon bölümü ilk senesinde dondurup İstanbul Beykent Üniversitesi’nde GSF Oyunculuk bölümünü kazandığında İstanbul ve oyunculuk yolculuğu başladı. Okulunun ikinci senesinde bölüm başkanı tarafından mezunlarımızın bitirme oyunlarına seçildi. Shakespeare’in ‘Macbeth’ Friedrich Dürrenmatt ‘uyarca’ oyunlarında yer aldı. Üçüncü senesinde İstanbul Aydın Üniversitesi GSF Drama ve Oyunculuk bölümüne geçiş yaptı.

Koray Nizamoğlu ( Oyuncu / Ses & Işık Sorumlusu )

    İstanbul Fatih’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Karagümrük İlkokul’unda tamamladı. Lise eğitimini Mektebim okullarının Güzel Sanatlar Lisesin’de Müzik bölümünü başarılı bir şekilde bitirdi. Müzisyen olan Koray’ın hedefi her zaman Tiyatrocu olmaktı. İlk, ortaöğretim ve Lise Eğitimi zamanlarında çeşitli dizi projelerinde yer alıp 2010 yılındaki başrol oynadığı “Umut Yolcuları” adlı diziyle birlikte büyük bir yol kat etti. Şu an İstanbul Aydın Üniversitesi GSF Drama ve Oyunculuk bölümü okumakta.

Uygar Günday ( Fotoğrafçı )

     İstanbul Şisli’de doğdu. İlköğretim ve orta öğretim Yunus Emre Mahallesi okulunda başlayıp Şişli 19 Mayıs okulunda tamamladı. Lise öğretimim ise Nişantaşı Rüştü Üzel Kız Meslek Lisesinde başlayıp Sultan Ahmet Endüstri Meslek Lisesinde “Grafik Tasarım Ve Fotoğrafçılık” bölümünü bitirdi. Sınıftayken İstanbul Aydın Üniversitesinde Fotoğrafçılık Ve Kameramanlık ön lisans programı bitirdi. Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyon Ve Sinema  Lisans Programını kazandı. İş hayatım da üç yıl kadar Katre Medya Ajansında kamera, ses, ışık ve sanat bölümlerinde çalıştı. Trt’de ki “Vapurda Çay Simit Sohbet” programında, No1’in “Tekel Mavisi” klibinde kameraman olarak çalıştı. Bir çok klipte ve kısa filmde kurgu montaj, Colorist ve kameraman Freelance olarak görev yaptı.

Yasin Yakşi ( Sosyal Medya Sorumlusu )

   İstanbul Doğdu. İstanbul Ticaret odası endüstri meslek lisesi matbaa baskı öncesi mezunu. Hala beykent üniversitesi GSF grafik tasarım bölümünü okumakta. İş tecrübesi 2015 yılında lise stajı İ.E ULAGAY – Menarini Group’ta stajyer olarak başladı daha sonra 2017 yılında Partner baskı’da grafiker olarak ve 2018 yılında Düzey ajans’ta stajyerlik yaptı. Uzman olduğu konular kurumsal kimlik, web tasarım ve hareketli grafik.